دختران مایه رحمت الهی

دانلود عکس نوشته در اندازه مربعی (66 بار دانلود شده) دانلود عکس نوشته در اندازه استوری (58 بار دانلود شده)

⁦❤️⁩? ولادت حضرت معصومه سلام الله علیها و روز دختر مبارک باد ?⁦❤️⁩
.
.
.
.?تصویر دوم : عکس دختر گلم ریحانه است که دوسال و نیم پیش وقتی که حدود دوسالش بود، ازش عکس گرفتم و روی عکسش حدیث پیامبر اکرم ص رو نوشتم ،امروز عکس رو به روز کردم و مجدد ارسالش کردم ? واقعا هم خدارو شکر این هدیه الهی برای بنده و همسرم مصداق این حدیث بوده ،از وقتی خدا بهمون بخشیده زندگیمون به لطف خدا سرشار از رحمت و برکت خدا شده ،خدا با فرزندان شما عزیزان در مسیر اهل بیت علیهم السلام حفظش کنه ان شاء الله.
.
.
.⁦◀️⁩هنگامی که تولّد حضرت فاطمه زهرا علیها السلام را به پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله بشارت دادند پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله در چهره اصحاب خود نشانه کراهت را مشاهده کردند. در این هنگام پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله رو به آنها کرده و آنها را مورد سرزنش قرار داده و فرمود: چرا از این امر کراهت دارید؟! او گلی است که من بوی آن را استشمام می کنم. و رزق و روزی او نیز بر خدای عزّ وجلّ می باشد
.
.
.? پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله فرمود: مردی که دارای فرزند دختر می باشد مورد رحمت الهی قرار دارد(۱)?
. .? پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله فرمود: دختران مایه برکت هستند(۲). .?پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله فرمود: شخصی که دارای یک فرزند دختر باشد خدای متعال کمک کار و معین او بوده و برکت و مغفرتش را شامل او خواهد ساخت (۳)
.
.
.?پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله فرمود: در هر روز دوازده برکت و رحمت الهی بر خانه ای که در آن دختران زندگی می کنند نازل می گردد.و آن منزل. مورد زیارت و دیدار ملائکه قرار می گیرد.و آن ملائکه برای پدر آن دختران- در هر روز و شب- ثواب عبادت یک سال را در نامه عمل او می نویسند(۴)
.
.
.? منابع:
.
. .[۱] مستدرك الوسائل ج 15 ص 115
.
.[۲] همان
.
.[۳] همان
.
.[۴] جامع الأخبار ص 285 الفصل 62
.
.
.
? ? @AtreQuran ?
.
.
.

دیدگاه کاربران
  • میلاد جان . دوستت دارم و آرزومه ببینمت ❤️ 25 تیر 1399

    ببخشید کیبورد کامپیوترم فارسی تایپ می کنه .
    «ما رأيت الا جميلاً من به جز زيبايی چيزی نديدم وآنچه مشاهده كردم همگي زيبا بود لذت بردن از این همه زیبایی ، زیباست ??

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 13 =